Chcete zažít jedinečnost volného pádu? Prožít neuvěřitelně intenzivní zážitek, díky kterému skutečně zapomenete na vše „pozemské“ a vlastně nepodstatné? Vidět oblohu tak „modrou“ jako nikdy předtím a mít slunce na dotyk? Tohle všechno a mnohem více prožijete při tandemovém seskoku z výšky 4000 m, kdy bezpečně připojeni postrojem k vašemu tandemovému pilotu společně vykročíte ze dveří letounu do až do této chvíle nedosažitelného světa!!! Během necelé minuty volného pádu při rychlosti kolem 200 km/h přijdete nejen na to, proč ptáci zpívají, ale také na to, proč se tisíce skydiverů na celém světě denně vracejí zpět na oblohu. Volným pádem ale seskok neskončí, pod barevnou klenbou vašeho padáku strávíte dalších 5 – 7 minut letu, než vás profesionální pilot bezpečně dopraví na zem.

Příprava celého seskoku a vaše instruktáž nezabere více než 10 minut a doba letu, než vás letoun dopraví do výšky 4000 m pak necelých 20 minut. Současně si tak užijete krásný vyhlídkový let. Všichni naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, s mnoha tisíci seskoky na svých kontech a především, parašutismus je jejich jediným a skutečným zaměstnáním. Vzhledem ke skutečné jedinečnosti tandemového seskoku je naprostá většina seskoků, podle přání zákazníka, zaznamenána některým z našich kameramanů a ihned po seskoku sestřihána, ozvučena a předána na nosičích CD nebo DVD. Kromě digitálního video záznamu je možné navíc celý seskok nafotit a uchovat tak vaše vzpomínky na seskok v každém detailu. V klidu a pohodě domova se tak můžete kdykoli vrátit zpět na oblohu.

Podmínky pro tandemové seskoky:
Tandemové seskoky může absolvovat každý, kdo se cítí zdráv a není tedy nutná zdravotní prohlídka. Věkové omezení je stanoveno předpisy AČR na minimálně 8 let a 120 cm výšky. Horní věková hranice není omezena a není neobvyklé provádět seskok se seniorem ve věku nad 70 let. Jediným důležitým kritériem je chuť každého pasažéra vyzkoušet zcela neobvyklý a jedinečný zážitek.

Cena tandemového seskoku: 3.590,-Kč
Příplatek video + foto: 2.000,- Kč
Příplatek pouze video nebo foto: 1.700,-Kč